Köögitasapinnad

Töötasapindasid on võimalik tellida nii graniidist, marmorist kui ka kvartsist:

Graniit on sajaprotsendiliselt looduslik materjal ja on õige valik köögitasapinna valmistamiseks. Ükski tehismaterjal ei suuda ilu poolest võistelda graniidiga. Graniit on väga tihe ja madala poorsusega materjal. Seetõttu ei ima ta endasse märkimisväärselt vedelikke ja on kergesti hooldatav.

Marmor sobib hästi vannitubadesse - tasapinnad, seina ja põrandaplaadid. Palju kasutatakse ka marmorit kaminadetailidena, aknalaudadena jne. Kui vajate köögitasapinda, siis valige see graniidist või pressgraniidist (kvarts) kuna marmor on suhteliselt poorne ja pehme materjal.

Kvarts koosneb 93% ulatuses looduslikest materjalidest – kvartsist ja graniidist, millele on lisatud 7% lisandeid. Lisandid koosnevad liimainest ja värvipigmendist. Tootel on praktiliselt identsed omadused võrreldes graniidiga. Kuna kvarts on siiski kunstkivi on tema struktuur ja värvitoon alati ühtlane ja materjali poorsus on viidud miinimumini. Mustad kvartsid on suure pigmendisisalduse tõttu natuke pehmemad kui teised kvartsid, seega on nad altimad kriimustustele ja plekkidele. Peeglitükkidega kvartsid ei ole kuumakindlad.

Keraamika - Dekton on uus materjal köögitasapindadeks. Keramaamikast tööpind on kuumakindel, plekikindel ning kriimustuskindel. Keraamika on küll tugevam kui graniit või kvarts, aga ka hapram.


Materjalivaliku leiate alammenüüst GRANIIT, MARMOR , KVARTS ja KERAAMIKA alt.

Meie poolt saab ka vajadusel tasapindade mõõdistuse ja paigalduse.

Hinnapakkumise saamiseks, saatke meile soovitud materjali nimi ja tasapinna mõõdud.
HINNAPÄRING

Saatke meile oma küsimused ja kommentaarid !  
KONTAKT