Overflatebehandling

Silestone pakub teile mistahes otstarbel ja teie stiiliga kohanduvaid eri pinnatöötlusi. Polish, Suede ja Volcano on kolm pinnatöötlust, mis lasevad teie fantaasial lennata ning loovad sellise töötasapinna, põranda või seina, millest olete alati unistanud.


POLISHED texture
Tegemist on Silestone®-i algupärase poleeritud kvartsi pinnaga. Selle välimus ja puude peavad ajaproovile vastu. Tänu sädelusele ja loodusliku kivi pehmele puutele on Silestone’i algupärane poleeritud pinnatöötlus kogu maailmas endiselt populaarne. Sügav ja klaar pind toob Silestone’i kvartsi elegantsi ja puhtuse esile.


SUEDE texture
Silestone’i viimistlus Suede tekitab tähelepanuväärse töötlusega pinna, mis tundub puudutades ainulaadselt pehme ning näeb väga kena ja elegantne välja. Tavapäraste omadustega pinnatöötlus on pehme ja tähelepanuväärse puutega ning kokkusobivates värvides, mis annab Silestone’i projektidele lisandväärtust.


VOLCANO texture
Volcano on Silestone’i uus pinnatöötlus – pehme ja maalähedane. Volcano on teadus- ja arendustegevuse jõupingutuste vili leida pilkupüüdev pind, mis rahuldaks turu nõudmised ja laiendaks pakkumist nendele klientidele, kellele meeldivad tahumatud materjalid.