Keraamika - Dekton - köögitasapinnad

Keraamika Dekton on uus äärmiselt tihe materjal.

Materjal on valmistatud portselanist, klaasist ja kvartsist. Eriti madala poorsuse tõttu on keraamika  mitmekülgne ja väga vastupidav materjal.

  • Plekikindlus - Madala poorsuse tõttu on Dekton väga vastupidav materjal, mis tõrjub väga tõhusalt erinevaid igapäevaseid plekke ja keemilisi plekke. Isegi raskeid plekke nagu vein, kohv, tint ja roosteplekke on lihtne puhastada. 
  • Esmaklassiline kriimustuskindlus - Dekton on väga kriimustuskindel materjal ja seetõttu ei kriibi köögiriistad seda. Köögiriistade kokkuhoiuks soovitame siiski kasutada lõikelauda. 
  • Hea tule- ja kuumuskindlus - Dekton peab kõrgetel temperatuuridel väga hästi vastu, ilma et temperatuur mõjutaks materjali esteetikat või muid omadusi. Kuumad köögiriistad, seadmed, praepannid ja potid saab asetada otse tasapinnale ilma seda kahjustamata. 
  • Hea UV-kindlus - Dektonil on suurepärane UV-kindlus ja värvipüsivus, nii et materjali värv aja jooksul ei kao. See muudab Dektoni ideaalseks valikuks nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks. 

Hinnapakkumise saamiseks, saatke meile soovitud materjali nimi ja tasapinna mõõdud. Hinnapäring - kliki fotol ! 
Kõiki materjali näidiseid on võimalik näha meie salongis!