Kuidas tellida köögitasapinda

TEE PÄRING
Päringut saab teha mitmel viisil. Kõige lihtsam ja mugavam on päring vormistada siinsamas kodulehel läbi meie  HINNAPÄRINGU VORMI. Soovi korral võid meile ka kirjutada e-kirja või helistada. Enne helistamist või kirjutamist võiksid siiski külastada hinnapäringu lehte, sest sealt leiad nimekirja infost, mida me ootame päringu teostamiseks (materjali nimi, mõõdud ja paksus) Kui Sa aga eelistad pigem mõne meie asjaliku esindajaga suhelda, oled teretulnud meie esindussalongi külastama. Ja meie esindaja aitab juba leida parimad lahendused just sinu projekti jaoks.

TELLI MÕÕDISTAMINE
Kui oled valinud omale meelepärase materjali ja saanud meilt sobiva hinnapakkumise, tuleks teostada põhjalik mõõdistamine. Selle protsessi käigus teostab selleks spetsiaalsete teadmistega mõõdistaja kohapeal kõik vajalikud mõõdistused, kindlustamaks, et paigalduse käigus üllatusi ei teki ning tasapind sobitub vajalikku kohta ideaalselt.
KUI MÕÕDISTAMIST EI SOOVI – võite meile edastada mõõdud ise. Valmistame tasapinnad ka kliendi antud jooniste järgi.

ETTEMAKSUARVE
Peale mõõdistuste teostamist täpsustame üle hinnapakkumise ning kui kõik sobib, edastame ettemaksuarve, mille summa on 50% kogusummast. Peale ettemaksuarve tasumist anname projekti töösse. Oodatav tarneaeg on kuni 2 nädalat.

TRANSPORT JA PAIGALDUS
Kui tasapind on valminud, organiseerime selle transpordi eelnevalt kokku lepitud asukohta ning edastame info oodatava saabumisaja kohta. Kui tööde seas on ka paigaldus, paigaldavad tasapinna meie professionaalsed paigaldajad. 

LÕPPARVE
Palju õnne! Teil on nüüd kodus kaunis uus tasapind. Loodame südamest, et olete sellega rahul ning esitame teile tasumiseks lõpparve.